TREES – це можливість будь-якої людини мати страховий захист за 1$ і при цьому, пропонуючи даний продукт своїм друзям і знайомим, отримувати грошову винагороду. Отримуйте реальний дохід навіть від тих людей, з якими Ви особисто не знайомі!
 

МОЖЛИВОСТІ TREES:

 

  • Застрахувати життя від травматизму та нещасного випадку, оформивши договір страхування безпосередньо через мобільний додаток чи сайт https://trees-gli.com.
  • Запрошувати друзів в Trees, формуючи індивідуальні промо-коди для запрошення.
  • Отримувати дохід від друзів і друзів друзів, які відгукнулися на запрошення.


Використовуйте також можливість робити друзям корисний подарунок у вигляді страхового захисту Trees. Будь-який святковий привід або просто знак Вашої уваги до близьких – тепер вигідний для Вас і приємний для них!

Кожен користувач, оплачуючи страховий захист, стає учасником благодійного екологічного проекту від СК «Грінвуд Лайф Іншуранс», мета якого озеленення міст і відновлення навколишнього середовища. За кожні 12$, сплачених Вами за програмою страхування «TREES», страхова компанія «Грінвуд Лайф Іншуранс» саджає 1 дерево.
 

УМОВИ СТРАХУВАННЯ:


Страхове покриття – страхування тілесних ушкоджень Застрахованої особи в результаті нещасного випадку (травматизм). Виплата відповідно до Таблиці 2.7. розмірів страхових виплат (завантажити). 

Страховий внесок – 1 долар США на місяць.

Страхова сума – 1000 доларів США.

Допустимий вік Застрахованої особи – від 18 до 79 років.
 


Як активувати програму

Зареєструватися в програмі «TREES» (завантаживши мобільний додаток «TREES» в GooglePlay або на сайті www.trees-gli.com).
Здійснити страховий платіж 1 долар США (або більше).
Заповнити веб-форму договору страхування життя і відправити її в СК «ГЛІ».

Є питання? Допоможемо розібратись!

Ми допоможемо підібрати програму та розрахувати всі параметри страхування відповідно до ваших цілей та задач