ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ГРІНВУД ЛАЙФ ІНШУРАНС» працює на українському ринку страхування життя з 2007 року як правонаступник ПрАТ «СК «Гарантія Життя».

Компанія є частиною фінансово-інвестиційного холдингу Green Globe Enterprises INC (США, Нью-Йорк).

Свою діяльність ТДВ «СК «ГРІНВУД ЛАЙФ ІНШУРАНС» веде відповідно до безстрокової ліцензії АЕ №2878 від 17.11.2016 року, виданої Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

СК «ГРІНВУД ЛАЙФ ІНШУРАНС» обслуговує більше 41000 клієнтів та пропонує широку низку програм зі страхування життя, включаючи накопичувальне страхування життя, страхування від нещасного випадку, страхування здоров’я і корпоративне страхування.

Продаж страхових продуктів СК «ГРІНВУД ЛАЙФ ІНШУРАНС» здійснює через офіційних партнерів з продажу. На сьогодні Компанія співпрацює з більш ніж 10 посередниками зі страхування життя, а також рядом найбільших банків і фінансових установ, що дозволяє компанії обслуговувати клієнтів у всіх регіонах України.

МІСІЯ КОМПАНІЇ

Розширюємо горизонти страхування життя, надаючи клієнтам та партнерам сучасні страхові рішення задля підвищення впевненості та добробуту суспільства.

ЦІННОСТІ КОМПАНІЇ

  • КЛІЄНТИ – Ми орієнтовані на клієнта та націлені на довгострокове і взаємовигідне співробітництво.
  • НАДІЙНІСТЬ – Ми виконуємо свої зобов’язання, тому партнери і клієнти впевнені в нас.
  • РОЗВИТОК – Ми постійно прагнемо до досконалості, знаходимося в невпинному пошуку нових і більш сучасних рішень.
  • ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ – Ми переконані, що успіх компанії складається з сумлінності та дисциплінованості кожного співробітника.
  • КОМАНДНИЙ ДУХ – Ми – команда, єдина в прагненні стати кращою страховою компанією на нашому ринку.

42136

кількість наших клієнтів

29

партнерів з продажів програм страхування життя

164,7 млн.

активи компанії

1200

консультантів по всій Україні та за її межами
*дані станом на 31.12.2023.

РЕЙТИНГИ

Станом на 31.12.2021 року СК «ГРІНВУД ЛАЙФ ІНШУРАНС» входить в ТОП-10 страховиків життя за такими показниками як обсяг страхових премій, розмір страхових резервів, власний капітал, кількість застрахованого осіб та ін. За накопичувальним страхуванням життя СК «ГРІНВУД ЛАЙФ ІНШУРАНС» займає 5-у позицію в ренкінгу.

НАШІ ГАРАНТІЇ

Державний контроль
Інвестиційна діяльність страхових компаній, а також їх платоспроможність строго контролюється державою. СК «ГЛІ» чітко дотримується всіх вимог щодо рівня своєї ліквідності та платоспроможності, а також інвестує страхові резерви тільки в високоліквідні фінансові інструменти, що гарантує клієнтам отримання коштів з прибутковістю, встановленої договором.
Прозорість діяльності
Економічну стійкість страхової компанії та достовірність її фінансового звіту встановлює зовнішній незалежний аудит. З фінансовою звітністю, а також з висновками аудиторської перевірки можна ознайомитися в розділі Розкриття інформації.
Стабільність діяльності
СК «ГРІНВУД ЛАЙФ ІНШУРАНС» демонструє позитивні фінансові результати за підсумками кожного року.