MY LIFE

Кожна людина хоче бути впевненою в тому, що важливі життєві події пройдуть за запланованим сценарієм. Навчання дитини в престижному вузі, придбання нерухомості, матеріальне благополуччя після виходу на пенсію. Але чи впевнені ми в тому, що через роки наш рівень добробуту буде тим же, що і сьогодні?

 

HAPPY LIFE

Програма «Happy Life» – це розумний спосіб накопичення необхідної суми, яка допоможе підтримати життєве благополуччя Вашої дитини та, в подальшому, здобути фінансову незалежність. В рамках даної програми забезпечується одночасно страхування як дитини, так і батьків.

 

RICH LIFE

«Rich Life» – це програма страхування, що надає можливість надійного довгострокового накопичення та інвестування коштів.

 

Greenwell INVEST

Програма дозволяє зберегти та гарантовано примножити Ваш капітал, при цьому забезпечивши Вас страховим захистом на випадок непередбачених подій, пов’язаних з життям і здоров’ям.

 

Травматизм

Програма дозволяє покрити широкий діапазон ризиків, які можуть статися в результаті нещасних випадків (забиття, переломи, опіки, пошкодження внутрішніх органів і т.п.). Програма діє 24 години на добу, в будь-якій точці світу і гарантує фінансове забезпечення внаслідок нещасних випадків.

 

Критичні захворювання

З кожним роком ми все частіше замислюємося про своє самопочуття і намагаємося вести здоровий спосіб життя, щоб уникнути різних недуг і хвороб. Сучасна медицина активно розвивається, але, на жаль, частота виникнення смертельно-небезпечних захворювань в світі до сих пір знаходиться на високому рівні.

 

RICH LIFE – M2

“Rich Life – M2” – ефективний інструмент, який дозволяє зберегти капітал, вигідно інвестувати кошти і закласти основу для свого майбутнього і майбутнього своїх дітей.

 

Military Life

Програма «Military Life» – це накопичувальна програма страхування життя, яка дозволить підтримати фінансове благополуччя ваших близьких, навіть, якщо вас не стане в результаті бойових дій.

 

PROFI+

Програма страхування життя, що надає клієнтам надійне страхове покриття та, при цьому, дозволяє частково компенсувати витрати за договором страхування життя.

 

City Life

Проект, який дозволяє на вигідних умовах з гарантіями від страхової компанії придбати бажану нерухомість.