Відбулась мотиваційна поїздка до мальовничої Албанії

8-18 червня 60 кращих консультантів партнерів з продажів СК «Грінвуд Лайф Іншуранс» стали учасниками захоплюючої мотиваційної подорожі до сонячної Албанії.

За результатами Мотивації СК «Грінвуд Лайф Іншуранс» кращими було визнано фінансових консультантів компаній-партнерів: МФКГ «ФінАналітика», Школа Бізнесу «PROlife», ТОВ «Інвестиційний Фінансовий Брокер», ТОВ «Убезпечення Майбутнього» та ФКК «Сімейний капітал».

Бірюзова вода, чудові пляжі з білим піском, мальовничі краєвиди, смачна кухня та гостинність місцевих жителів просто підкорили серця учасників поїздки. Крім пляжного відпочинку всі мали змогу відвідати цікаві екскурсії, організовані СК «ГЛІ» в Албанії: візит до Археологічного музею-заповіднику Бутрінті (пам’ятка ЮНЕНСКО) та поїздка до унікального джерела Блакитне Око.  

Учасники поїздки повернулися додому сповненими враженнями, планами та наснагою до досягнення ще більш високих професійних результатів. На прохання партнерів СК «ГЛІ» поїздка до Албанії відбудеться також у 2022 році! Деталі Мотивації питайте у структурних керівників.

Дякуємо всім учасникам за позитивну та надихаючу поїздку!

Липень 5, 2021
Опубліковано в
Новини