Стартувала співпраця з АТ «ОТП Банк»

СК «Грінвуд Лайф Іншуранс» розпочала співпрацю з новим партнером в сфері розрахунково-касового обслуговування – АТ «ОТП Банк».

Відтепер клієнти СК «Грінвуд Лайф Іншуранс» зможуть здійснювати сплату страхових внесків через каси відділень АТ «ОТП Банк» БЕЗ КОМІСІЇ!

Нагадуємо, що сплата страхових внесків за договорами страхування СК «Грінвуд Лайф Іншуранс» без комісії за здійснення платежу також можлива через каси відділень АТ «Альфа Банк», АТ «Банк Інвестицій та Заощаджень» та сервіс онлайн-оплати на сайті страхової компанії https://gli.com.ua/pay


АТ «ОТП БАНК» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості.

OTP Bank Plc. присутній у десятьох країнах ЦСЄ (в Україні, Угорщині, Албанії, Словаччині, Болгарії, Румунії, Хорватії, Сербії, Росії та Чорногорії), забезпечуючи потреби клієнтів, які обслуговуються у більш ніж 1500 банківських установах.

Реєстрація Національного банку України №273 від 09.08.2005 року.

Вересень 16, 2020
Опубліковано в
Новини