СК «ГЛІ» провела урочистий захід для партнерів

Відбувся урочистий підсумковий захід СК «Грінвуд Лайф Іншуранс», на який були запрошені 100 кращих представників партнерів з продажів страхової компанії: генеральні директори компаній-партнерів, лідери їх структур і кращі консультанти.

Захід відкрив Орест Білецький, Радник з питань управлінської діяльності СК «Грінвуд Лайф Іншуранс», який відзначив великий внесок кожного з учасників в розвиток Компанії та висловив подяку за успішну співпрацю та надану довіру.

Далі Заступник директора СК «Грінвуд Лайф Іншуранс» Василь Скрипник, поділився основними моментами і показниками діяльності Компанії за 2020 рік, відзначивши приголомшливі темпи розвитку СК «Грінвуд Лайф Іншуранс» на ринку страхування. На завершення свого виступу Василь Скрипник нагадав учасникам умови Мотивації на 2020 рік з головним призом «Автомобіль» та оголосив перших її лідерів.

Головною частиною підсумкового заходу стала церемонія нагородження кращих партнерів СК «Грінвуд Лайф Іншуранс» і їх співробітників за результатами роботи 2020 року. Генеральним директорам партнерів були вручені ексклюзивні нагороди, а найуспішнішим продавцям – почесні дипломи.  

Компанії-партнери, які були нагороджені:

  • МФКГ «ФінАналітика»
  • «Інвестиційний Фінансовий Брокер»
  • «Убезпечення Майбутнього»
  • Школа Бізнесу для фінансових консультантів “PROlife”
  • ФКК “Сімейний Капітал”
  • ЦФП «Європа»
  • «Іст Брокер ЮЕЙ»

Весь вечір гостей супроводжували позитивні та натхненні музичні хіти від однієї з найкращий кавер-груп України «ReMake». Також на гостей чекав банкет, на якому вони могли насолодитися вишуканим меню, поділитися ідеями, враженнями та поспілкуватися в теплій дружній атмосфері.

СК «Грінвуд Лайф Іншуранс» ще раз дякує всім партнерам за довіру, підтримку ініціатив та розвиток Компанії. Вітаємо з успішним досягненням спільних цілей і сподіваємося на подальше зміцнення теплих партнерських відносин!

Квітень 7, 2021
Опубліковано в
Новини