Інвестиційний дохід СК «ГЛІ» у 2020 році

За результатами фінансової діяльності у 2020 році СК «Грінвуд Лайф Іншуранс» забезпечила своїм клієнтам загальний інвестиційний дохід у розмірі:

  • 12,6% – за договорами страхування у гривні;
  • 4% – за договорами в євро та долар США;
  • 2% – за договорами страхування в золоті.

В інвестиційній діяльності в 2020 році СК «Грінвуд Лайф Іншуранс» традиційно дотримувалась консервативної політики при розміщенні власних коштів і коштів страхових резервів, що була направлена на мінімізацію ризиків та забезпечення надійності, прибутковості та  зворотності інвестицій (у відповідності до вимог законодавства).

У 2020 році портфель інвестиційний вкладень СК «Грінвуд Лайф Іншуранс» виглядав наступним чином: облігації ВДП – 56%, банківські вклади (депозити) – 34%, нерухоме майно – 10%.

При вкладенні в банківські інструменти Компанія, як і раніше, керується рівнем фінансової стійкості, кредитним рейтингом (не менше АА за національною рейтинговою шкалою) та репутацією банка-контрагента. При формуванні портфелю цінних паперів визначальною є якість інвестиційних вкладень.

Впевнені, що СК «Грінвуд Лайф Іншуранс» і в подальшому буде досягати значного рівня прибутку від інвестиційної діяльності, забезпечуючи свої зобов’язання перед клієнтами та максимально можливо збільшуючи їх накопичення.

Травень 31, 2021
Опубліковано в
Новини