6 життєвих подій, через які вам слід переглянути своє страхове покриття

Наше життя змінюється дуже швидко, і ми не завжди відразу усвідомлюємо, що беремо на себе додаткові обов’язки. Просто озирніться назад і подумайте про останні великі зміни у своєму житті? Це могло бути одруження, народження первістка, переїзд до власного будинку, підвищення по службі або початок чогось самостійного.

У міру нашого зростання змінюються і наші фінансові потреби, в тому числі і потреби в страхуванні життя. Наприклад, ваше страхове покриття, якого раніше було достатньо, може більш не вистачати, коли ви вступите в нову фазу життя.

Часто ми навіть не усвідомлюємо, що наші потреби в страхуванні змінилися, поки не вибухне життєва криза. На той час буде уже занадто пізно, і вам доведеться нести всі наслідки недостатньої страховки.

Отже, що ви можете зробити, щоб ваше страхування життя адаптувалося до нового етапу вашого життя?

Один простий спосіб – переглядати рівень страхового покриття кожен раз, коли ви вступаєте в новий етап життя.

Ось кілька загальних етапів життя, які вплинуть на ваше страхове покриття:

________________________________________

1. Коли ви вступаєте в шлюб

Після весілля страхування життя стає навіть більш важливим, ніж коли ви були самотні, оскільки тепер хтось інший фінансово залежить від вас. Ваш спосіб життя змінюється, що призводить до збільшення фінансових зобов’язань.

Щоб переконатися, що ви виконуєте свої обов’язки і дбаєте про ваше подружжя, ваш поліс страхування життя повинен гарантувати, що у вашого партнера будуть кошти для підтримки його/її нинішнього способу життя в разі вашої непередбачуванної відсутності. У зв’язку з цим, після вступу в шлюб, розгляньте можливість збільшити покриття.

________________________________________

2. Коли ви стаєте щасливими батьками

Ваш новонароджена дитина принесе багато змін в вашу родину, включаючи ваші страхові потреби. Народження дитини повинно означати збільшення вашого страхового покриття, щоб врахувати майбутні витрати на виховання вашої дитини, включаючи вступ до університету. Ці зміни можна включити в існуючий поліс страхування або відкрити індивідуальний поліс  виключно для потреб Вашої дитини, який забезпечить освіту вашій дитині, а також покриє повсякденні витрати на життя в разі непередбачених подій з батьками (інвалідність, смерть).

________________________________________

3. Зміна роботи – збільшення ризиковості для життя або збільшення доходу

Якщо ви переходите до більш ризикованої роботи і/або отримуєте підвищення заробітної плати, подумайте також про збільшення страхового покриття. Вашим близьким сподобається вища якість життя, яка може опинитися під загрозою, якщо ви не переглянете свою програму страхування.

Простіше кажучи, кожен раз, коли ваша зарплата коригується або ви змінюєте рід занять, подумайте про внесення відповідних поправок в свій поліс. У разі вашого непередбаченого відходу з життя ваші близькі зможуть продовжувати жити комфортно, замість того, щоб з усіх сил намагатися компенсувати втрату вашої додаткової заробітної плати.

________________________________________

4. Коли ви берете великий кредит (наприклад, іпотеку)

Розгляньте можливість збільшення вашого страхового покриття, яке змогло б покрити суму вашого житлового кредиту. Поліс страхування життя захистить ваших близьких від втрати будинку в разі вашої смерті до повної виплати іпотеки.

Хоча поліс не зменшить емоційний біль від втрати близької людини, він, принаймні, гарантує, що ваша сім’я не буде турбуватися про невиплачену суму кредиту.

________________________________________

5. Коли ви починаєте свій бізнес

Одна з найбільш поширених помилок власників бізнесу – це зневага збільшенням страхового покриття при відкритті своєї справи.

Це розповсюджена помилка: страховка від якогось далекого фіаско просто не здається такою вже важливою зараз, коли вам необхідні гроші на розвиток бізнесу. Але не потрібно багато зусиль, щоб зруйнувати все, над чим ви так старанно працювали.

Тому переконайтеся, що розмір вашого страхового покриття досить високий, щоб покрити ділові борги, за які ваша сім’я може нести відповідальність в разі вашої смерті.

________________________________________

6. Щорічно, щоб стримувати інфляцію

Ви можете подумати, що вашого страхового покриття досить для фінансової безпеки вашої родини. Але оцінили ви, чи буде сума покриття достатньою для задоволення потреб вашої родини в майбутньому, враховуючи зростання інфляції? Можливо, ні.

Тому, щоб тримати інфляцію під контролем, збільшуйте своє страхове покриття щорічно (або як мінімум кожні 5 років), щоб забезпечити гідну виплату по вашій страховці. Щоб не хвилюватись про це щороку, Ви можете активувати опцію автоматичної індексації страхових сум у вашому полісі страхування.

Березень 23, 2021
Опубліковано в
Новини